РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

Вчителі плідно працюють з обдарованими дітьми. Були підготовлені учні для участі в І та ІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов:

2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016
Англійська мова І місце –Капустян А .(9 клас) ІІ місце – Охтень В. (9 клас) Вчитель Тєрєхова А.Я 1І місце – Кухарець С. (8 клас) Вчитель Коротков О.М. ІІ місце –Капустян А. .(10 клас) Вчитель Тєрєхова А.Я ІІІ місце –Капустян А. .(11 клас) ІІІ місце –Кушик Т .(10 клас) Вчитель Тєрєхова А.Я 1 місце – Кухарець С. (11 клас) ІІ місце –Кушик Т .(11 клас) Вчитель Тсрєхова А.Я. ІІ місце –Каспрук А .(10 клас) Вчитель Тсрєхова А.Я.
Німецька мова ІІ місце – Бугера В . (10 клас) ІІ місце –Кушик Т. (8 клас) ІІ місце – Бугера Ю . (9 клас) Вчитель Литвин І.М. ІІ місце – Бугера В . (11 клас) Вчитель Литвин І.М. ІІ місце – Кухарець С .(10 клас) І місце – Савенок Б. (8 клас) Вчитель Литвин І.М. ІІ місце – Михайлюк В (8 клас) Вчитель Литвин І.М.
Іспанська мова ІІ місце – Загірняк М .(9 клас) Вчитель Олійник Н.О. І місце –Фризоренко В.(8 клас) ІІ місце – Харченко В.(8 клас) Вчитель Олійник Н.О. 1І місце – Харченко В .(9 клас) І місце–Попова І. (8 клас) 1І місце –Солдатенко А. .(8клас) Вчитель Олійник Н.О. ІІІ місце – Луценко Д. (8 клас) ІІІ місце – Драба І. (8 клас) Вчитель Олійник Н.О.
Французька мова ІІ місце – Давиденко О. (9 клас) ІІІ місце – Усиченко А (10 клас) Вчитель Максимець О.В. І місце – Теа Камій. (8 клас) Вчитель Красножон Г.П. ІІ місце – Теа Камій .(9 клас) Вчитель Красножон Г.П.
Польська мова ІІ місце –Миронова В.(11 клас) Вчитель Феофанов О.В. І місце –Кравченко О.(11 клас) Вчитель Феофанов О.В.
МАН І місце МАН англійська мова –Капустян А.(11 клас) Вчитель Тсрєхова А.Я. ІІ місце МАН англійська мова–Демяненко О. (11 клас) Вчитель Тсрєхова А.Я.
Обласний етап III місце – Кухарець С. (11 клас) обласний етап Вчитель Тсрєхова А.Я.

Капустян Анастасія писала наукову роботу на тему « Американський варіант англійської мови. Діалекти та акценти.»,відділення - мовознавство, секція англійська мова, а Дем’яненко Ольга на тему «Передача образних засобів при перекладі»

Участь учнів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах

2011-2012 2012-2013 2012-2013 2015-2016
Олімпус 48 36
Гринвіч 68
1 12 4

2011-2012 - у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови « Олімпус» взяло участь 48 дітей. Диплом лауреата та книгу в нагороду отримала учениця 4-А класу Тєрєхова Анастасія

2012-2013- у Міжнародному конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Всього взяло участь 68 дітей. Але золотий сертифікат отримали: Стукало Данило, Баришева Вікторія, Михайленко Єва, Голішевська Софія, Омелянчук Аліна (учні 2-их класів); срібний сертифікат отримали: Осипчук Олексій (2-А) та Кухарець Сергій (10кл); бронзовий сертифікат: Снітко Юлія (3-Б), Калінін Арсеній та Юзва Анна (4-Б)

2012-2013 – у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови « Олімпус» взяло участь 36 дітей. Дипломи лауреата та книги в нагороду отримали: Нефьодова Анастасія (5-А), Корольова Лада(5-А), Ковнацька Анна (5-А) та Тєрєхова Анастасія (6-А)

Випускниця, золота медалістка Софіївсько-Борщагівського НВК Капустян Анастасія у 2013 та 2014 роках складала Міжнародний екзамен IELTS, який проводить Британське посольство в Україні, та набрала 5.5 та 6.5 балів, що визначає рівень її знань як « Competent user». На даний момент Анастасія живе та працює в Нью Йорку.

Працевлаштування випускників

Вступили до вузів на спеціальності 2011-2012 ( 9 учнів) 2012-2013 ( 17 учнів) 2013-2014 ( 16 учнів) 2014-2015 (22 учні) 2015-2016
Технічні 3 6 5 5
Гуманітарні 3 7 1 5
Економічні 1 1 1 6
Технологічні 1 2 1
Правові 1 1 3 1
Медичні 2 2 ?
Обрали робочі професії 2 1 2
Навчаються за кордоном 1 1

2011-2012

Климченко Наталія Валеріївна - Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова ( українська філологія);

Розпутня Юлія Володимирівна - Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова ( менеджмент і психологія);

Степаненко Ольга Русланівна – Інститут журналістики Київського національного університету ім.Т. Шевченка;

2012-2013

Бугера Віктор Вікторович – Київський національний лінгвістичний університет;

Іщенко Дарія Вікторівна – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

Приймаченко Світлана Віталіївна – Відкритий міжнародний університет розвитку людини « Україна»;

Сірош Юлія Олександрівна - Київський національний лінгвістичний університет;

Соснович Тетяна Володимирівна –Інститут філології Київського національного університету ім.Т. Шевченка;

Усиченко Антоніна Василівна - Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

Шевченко Катерина Миколаївна - Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

2014-2015

Гусейнова Олександра Олександрівна - Київський національний лінгвістичний університет;

Кобильченко Анна Олегівна - Київський національний лінгвістичний університет;

Лисюк Анна Сергіївна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини « Україна»;

Хоменко Ольга Олександрівна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини « Україна»;

Сокирко Вячеслав Володимирович – Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка – Карого



Читати детальніше...



Читати детальніше...


Читати детальніше...

Кiлькiсть переглядiв: 296