Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс
"Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів -
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Інформація про навчальний заклад

ШКОЛА НОВОГО ТИПУ

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 6 березня 2014 за № 76, виданого на підставі рішення Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 5 березня 2014 р., Софіївсько-Борщагівський НВК атестовано 2014 року на вищий рівень із відзнакою. Іншими словами, у школі створені оптимальні конкурентноздатні на ринку освітніх послуг оптимальні умови навчання та виховання дітей села.

Це поглиблене вивчення англійської мови з 1-го класу, забезпечення засвоєння як другої іноземної німецької, іспанської та французької мови, функціонування таких інноваційних науково-педагогічних проектів розвивального навчання, як «Росток» (вчителі Єщенко О. Л., Шепель Ю. І.) та «Інтелект України» (Гайдамаченко Т. І., Лисак С. А.), профілізація школи ІІІ ступеня (10-11 класи), введення у школі ІІ ступеня спецкурсів та курсів за вибором з метою попередження негативних проявів серед підлітків «Рівний рівному», «Захисти себе від ВІЛ», «Психологія спілкування» та професійної орієнтації випускників - «Людина і світ професій», «Твоя професія - твоє майбутнє».

Школа активно співпрацює з Інститутом інноваційних технологій, Інститутом проблем вихованням (кафедра привентивного виховання) Національної академії педагогічних наук України, Інститутом філології при Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

Упродовж п’яти років педагоги НВК Литвин І. М., вчитель німецької мови, Петренко І. В., вчитель світової літератури, Федоренко О. Ф., Ролік І. О., вчителі трудового навчання, Малишева Н. Ф., вчитель хімії, проводили апробацію нових підручників. Це свідчить про високий науковий потенціал педагогів школи.

Кiлькiсть переглядiв: 1171