Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс
"Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів -
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Інформація про навчальний заклад

ШКОЛА НОВОГО ТИПУ

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 6 березня 2014 за № 76, виданого на підставі рішення Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 5 березня 2014 р., Софіївсько-Борщагівський НВК атестовано 2014 року на вищий рівень із відзнакою. Іншими словами, у школі створені оптимальні конкурентноздатні на ринку освітніх послуг оптимальні умови навчання та виховання дітей села.

Це поглиблене вивчення англійської мови з 1-го класу, забезпечення засвоєння як другої іноземної німецької, іспанської та французької мови, функціонування таких інноваційних науково-педагогічних проектів розвивального навчання, як «Росток» (вчителі Єщенко О. Л., Шепель Ю. І.) та «Інтелект України» (Гайдамаченко Т. І., Лисак С. А.), профілізація школи ІІІ ступеня (10-11 класи), введення у школі ІІ ступеня спецкурсів та курсів за вибором з метою попередження негативних проявів серед підлітків «Рівний рівному», «Захисти себе від ВІЛ», «Психологія спілкування» та професійної орієнтації випускників - «Людина і світ професій», «Твоя професія - твоє майбутнє».

Школа активно співпрацює з Інститутом інноваційних технологій, Інститутом проблем вихованням (кафедра привентивного виховання) Національної академії педагогічних наук України, Інститутом філології при Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

Кiлькiсть переглядiв: 1383