ОСВІТА – 2016 НОМІНАЦІЇ

№ П.П. НОМІНАЦІЯ КЛАСИ УЧНІ ВЧИТЕЛІ
1 ВІДМІННИК РОКУ 2-А клас – Матюхіна Олександра, Константінов Богдан, Бутенко Олеся
2-Б клас - Боднар Марта, Лебідь Ірина, Післар Олександр,Самосват Олексій, Шаравська Олеся
2-В клас - Бібічев Ілля, Іржаненко Марк, Полівчук Станіслав, Ткаченко Олександр
2-Г клас – Андрійченко Аліна, Мартинюк Анастасія, Шевелева Вероніка, Комаровська Тетяна, Дюг Ангеліна
3-А клас – Бездень Людмила, Денисюк Владислав, Матвієва Єва, Товстига Олександра, Шайхулліна Софія, Яковлєв Ярослав
3-Б клас – Грек Дар'я, Глушко Вероніка, Візьонок Каріна
4-А клас – Шепель Ярослав, Стукало Данило, Романюк Володимир, Корнєєнко Єлизавета, Абдураманов Веіс
4-Б клас – Шевчук Богдана, Баришева Вікторія, Циба Альона
5-А клас – Сокол Христина, Каспрук Валерій, Товстига Артем
5-В клас – Дем'яненко Олег
6-А клас – Бровко Анна, Ковнацька Анна, Матюхіна Олександра, Зеленський Ілля, Кошлій Остап
7-А клас – Кушик Анастасія, Фесюк Катерина, Імаєва Тетяна, Тєрєхова Анастасія, Сергієнко Таїсія
8-А клас – Михайлюк Валентина
10 клас - Маршак Юлія, Каспрук Анастасія
2 ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ОЛІМПІАД, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ Українська мова – ІІ місце Каспрук Анастасія 10 клас; Англійська мова – ІІ місце Каспрук Анастасія 10 клас; Німецька мова – Михайлюк Валентина 8 клас; Іспанська мова – ІІІ місце Драба Ірина 8 клас; Луценко Діана 8 клас;
Польська мова – ІІ місце Кравченко Олексій 11 клас; Математика – І місце Дем»яненко Софія 7 клас, ІІІ місце Сергієнко Таїсія 7 клас;
Хімія – ІІ місце Каспрук Анастасія 10 клас; ІІ місце Усатенко Максим 8 клас;
Інформатика – І місце Теа Камій 11 клас;
Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика – ІІІ місце Сафієва Дарина 11 клас; Міжнародний мовно-літературний конкурс учнів, та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка- ІІІ місце Бровко Анна 6 клас;
Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів МАН – ІІІ місце МАН Літературна творчість Ярова Ганна, Ярова Світлана 11 клас; ІІ місце МАН інформаційні системи Теа Камій 11 клас; ІІ місце МАН Історія України Сафієва Дарина 11 клас; І місце Каспрук Анастасія; ІІІ місце Маршак Юля 10 клас
3 ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕДМЕТНИХ КОНКУРСІВ Всеукраїнська олімпіада «Олімпус» - Михайленко Єва 4-А клас; Сокол Христина 5-А клас; Дем»яненко Олег 5-В клас; Ковнацька Анна 6-А клас, Нефьодова Анастасія 6-А клас, Матюхіна Олександра 6-А клас, Зеленський Ілля 6-А клас; Кушик Анастасія 7-А клас, Тєрєхова Анастасія
7-А клас;
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - Сергієнко Таїсія 7-А клас; Маршак Юлія 10 клас; Каспрук Анастасія 10 клас; Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - Маршак Юлія 10 клас;Каспрук Анастасія 10 клас; Всеукраїнський конкурс «Колосок 2016»- осінній – Учасників - 106 результати: 1) золотий колосок -23; 2) срібний «хімія в картинках»-19; 3)срібний «тіло людини»-25;4)срібний «фізичні тіла» «теплота і температура» - 18; «Колосок-2016» - весняний - Учасників – 101 Нагороджено - 69 Всеукраїнський конкурс «Геліантус» - чотири класи переможці: 11, 10,
9-Б, 7-А – 100% приймали участь
2 дипломи І ступеня, 6 дипломів ІІ ступеня, 28 грамот за окремі предмети
4 ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ, ОБЛАСНИХ, ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ ТА СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ Районний фотоконкурс «Моя Україно!»
- ІІ місце Єщенко Катерина 8-А клас; Районна виставка-конкурс «Новорічна композиція»
- І місце Чабан Вадим 7-А клас; І місце Вовк Вероніка 7-А клас; І місце Бровко Анна 6-А клас; І місце Баронська Марія 6-А клас; І місце Кирницька Анастасія 10 клас; ІІ місце Наливайко Даша 6-Б клас; ІІ місце Лебедько Дарина
6-Б клас;
Районна виставка-конкурс «Український сувенір» - Гайдамаченко Анна 5-А клас; Чабан Вадим 7-А клас; Кузьменко дарина 8-А клас;
Районна виставка-конкурс «Скарби рідного краю»
- ІІ місце Чабан Вадим 7-А клас; І місце Пірков Антон 7-А клас; ІІ місце Павленко Діана 8-Б клас; ІІ місце Нестерук Валерія 8-Б клас; І місце Павленко Діана 8-Б клас; І місце Товстига Артем 5-А клас; І місце Касьяненко Єлизавета 5-В клас; Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Жінка-берегиня роду»
- І місце Павленко Діана 8-Б клас; ІІІ місце Кузьменко Дарина 8-А клас; Районний конкурс писанок «Диво Великоднє»
- І місце Кушик Анастасія 7-А клас; І місце Вовк Вероніка 7-А клас; І місце Єщенко Катерина 8-А клас; І місце Тітаренко Оксана І місце Голішевська Софія ІІ місце Касьяненко Єлізавета 5-В клас; ІІ місце Сегеда Микола ІІ місце Дюг Ангеліна
5 ВІДКРИТТЯ РОКУ ПІРКОВ АНТОН
6 ТВОРЧЕ ОБДАРУВАННЯ РОКУ Матюхіна Олександра Краснопольська Тетяна
7 ЛІДЕР РОКУ Маршак Юля Скрипка Катерина
8 ВЧИТЕЛЬСЬКЕ ВИЗНАННЯ РОКУ ТЕА КАМІЙ
9 ЗАХІД РОКУ Флешмоб «День миру»
10 СПОРТИВНА КОМАНДА РОКУ 4-Б(футбольна команда) Районні змагання «Футбольні надії Київщини»
серед 3-4 класів
І місце -
Стукало Артем Стукало Данило Ступак Сергій Ковальов Данило Наливайко Данило Довголюк Олександр Радченко Артем Михайлюк Денис
11 ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ РОКУ 8-А
12 ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ РОКУ 8-Б («Джура»)
13 ПАРОСТОК НАДІЇ 5-В
14 ПЕРСПЕКТИВА РОКУ 6-А
15 ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ 7-А
16 АКТИВНА ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ 9-Б
17 МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ РОКУ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
18 УЧЕНЬ РОКУ КАСПРУК АНАСТАСІЯ

Відмінні успіхи у навчанні
у 2015-2016 н.р.
мають 51 учнів НВК:

2-А клас – Матюхіна Олександра,
Константінов Богдан, Бутенко Олеся
2-Б клас - Боднар Марта, Лебідь Ірина,
Післар Олександр,Самосват Олексій,
Шаравська Олеся
2-В клас - Бібічев Ілля, Іржаненко Марк,
Полівчук Станіслав, Ткаченко Олександр
2-Г клас – Андрійченко Аліна, Мартинюк Анастасія, Шевелева Вероніка, Комаровська Тетяна,
Дюг Ангеліна
3-А клас – Бездень Людмила, Денисюк Владислав, Матвієва Єва, Товстига Олександра,
Шайхулліна Софія, Яковлєв Ярослав
3-Б клас – Грек Дар'я, Глушко Вероніка,
Візьонок Каріна
4-А клас – Шепель Ярослав, Стукало Данило,
Романюк Володимир, Корнєєнко Єлизавета, Абдураманов Веіс
4-Б клас – Шевчук Богдана, Баришева Вікторія,
Циба Альона
5-А клас – Сокол Христина, Каспрук Валерій,
Товстига Артем
5-В клас – Дем'яненко Олег
6-А клас – Бровко Анна, Ковнацька Анна,
Матюхіна Олександра, Зеленський Ілля, Кошлій Остап
7-А клас – Кушик Анастасія, Фесюк Катерина,
Імаєва Тетяна, Тєрєхова Анастасія, Сергієнко Таїсія
8-А клас – Михайлюк Валентина
10 клас - Маршак Юлія, Каспрук Анастасія



ВІДДІЛ ОСВІТИ
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс
«Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

НАКАЗ

від «15» січня 2016 р. ___________________________________________ № 05

Про підсумки участі учнів НВК
у ІІ етапі Міжнародних конкурсів
з української мови та Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін,
у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН

Відповідно до наказів по НВК від 03 листопада 2015 року № 173 «Про підсумки І та участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році», від 10 листопада 2015 року № 184 «Про підсумки проведення І етапу та участь у ІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», від 10 листопада 2015 року № 185 «Про підсумки проведення І етапу та участь у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у листопаді-грудні 2015 року учні НВК брали участь у ІІ етапі Міжнародних конкурсів з української мови та Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Результати досягнень учнів (19 призових місць, з яких два представлятимуть район на обласному етапі) свідчать про те, що в НВК на достатньому рівні проводиться підготовка обдарованих учнів до участі в олімпіадах, конкурсах, роботі МАН. Учителі-предметники на належному рівні проводять індивідуальну роботу з дітьми, які були включені в склад команд.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

1. Дем’яненко Cофія, 7 клас, І місце, математика

2. Каспрук Анастасія , 10 клас , ІІ місце, українська мова

3. Каспрук Анастасія , 10 клас , ІІ місце, англійська мова

4. Михайлюк Валентина, 8 клас, ІІ місце, німецька мова

5. Луценко Діана,8 клас, ІІІ місце, іспанська мова

6. Драба Ірина,8 клас, ІІІ місце, іспанська мова

7. Сергієнко Таїсія, 7 клас, ІІІ місце, математика

8. Усатенко Максим 8 клас , ІІ місце, хімія

9. Каспрук Анастасія , 10 клас , ІІ місце, хімія

10. Кравченко Олексій, 11 клас, ІІ місце, польська мова

Результати ІІ (районного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка:

1. Бровко Анна, 6-А клас, ІІІ місце (вчитель – Прокуда В.О.)

Результати ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика:

1.Сафієва Дарина, 11 клас, ІІІ місце (вчитель – Прокуда В.О.)

Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН:

1. Відділення - літературознавство, секція - літературна творчість:

Ярова Ганна, 11 клас, ІІІ місце, науковий керівник - Прус Ф.С.

2. Відділення - літературознавство, секція - літературна творчість:

Ярова Світлана, 11 клас, ІІІ місце, науковий керівник - Прус Ф.С.

3. Відділення - інформатика, секція – інформаційні системи,

бази даних та системи штучного інтелекту:

Теа Камій, 11 клас, ІІ місце, науковий керівник – Сергієнко Є.В.

4. Відділення - історія, секція - історія України:

Сафієва Дарина, 11 клас, ІІ місце, науковий керівник - Шепель О.М.

5. Відділення - хімії та біології, секція - психологія:

Каспрук Анастасія, 10 клас, І місце, науковий керівник - Зарва А.О.

Маршак Юлія , 10 клас, ІІІ місце, науковий керівник – Зарва А.О.

Проте недостатній рівень знань, умінь і навичок продемонстрували учні школи на олімпіадах з історії (вчитель Шепель О.М., Галета І.В.), математики (вчителі Тищенко Н.В., Шашкова А.Д.), фізики та астрономії (вчитель Дзюба Л.В.), географії (Омельяненко І.В.). біології та екології (вчитель Остапенко Н.В.).

Виходячи із зазначеного вище,

НАКАЗУЮ:

1. Винести подяку учням, які гідно представили НВК на предметних олімпіадах, конкурсах з української мови та літератури, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН:

-Бровко Анна, 6 клас

-Дем’яненко Cофія, 7 клас

-Михайлюк Валентина, 8 клас

-Луценко Діана, 8 клас

-Драба Ірина, 8 клас

-Сергієнко Таїсія, 7 клас

-Усатенко Максим, 8 клас

-Каспрук Анастасія, 10 клас

-Кравченко Олексій, 11 клас

- Маршак Юлії, 10 клас

- Теа Камію, 11 клас

- Сафієвій Дарині, 11 клас

-Яровій Ганні, 11 клас

-Яровій Світлані, 11 клас

2. Відзначити позитивну роботу учителів-предметників з обдарованими учнями:

Пушенко О.І., вчителя української мови та літератури,

Тєрєхової А.Я., вчителя англійської мови,

Литвин І.М., вчителя німецької мови,

Прокуди В.О., вчителя української мови та літератури,

Феофанова О.В., вчителя польської мови,

Зарви А.О., вчителя правознавства,

Малишевої А.Ф., вчителя хімії,

Олійник Н.О., вчителя української мови та літератури,

Прус Ф.С., керівника гуртка «До витоків»,

Шепель О.М., вчителя історії,

Сергієнко Є.В., вчителя математики та інформатики

3. Головам МО обговорити результати участі учнів НВК в предметних олімпіадах та розробити конкретні заходи щодо вдосконалення роботи з обдарованими дітьми до 01 лютого 2016 року.

4. Учителям-предметникам, учні яких продемонстрували недостатній рівень знань, умінь і навичок на олімпіадних змаганнях та конкурсах, вказати на необхідність позакласної роботи, проведення предметних тижнів та індивідуальної підготовки обдарованих дітей до участі в районних олімпіадах та залучення до роботи в МАН.

5. У лютому 2016 року розглянути питання роботи з обдарованими дітьми учителів-методистів та старших учителів на нараді при директору.
Заступник директора з НВР Зарва Н.В.

6. У травні 2016 року при розподілі годин гурткової роботи та варіативної складової робочих навчальних планів на 2016-2017 н.р. врахувати потребу індивідуальної роботи з обдарованими учнями для підготовки їх участі в олімпіадах з базових дисциплін та МАН.
Адміністрація школи.

7. Виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Зарву Н.В.

Директор НВК ______________________________________________ О.І.Пушенко


Відмінні успіхи у навчанні
у 2014-2015 н.р.
мають 45 учнів НВК:

2-А клас - Бездень Людмила, Денисюк Владислав, Товстига Олександра, Матвієва Єва, Кліваденко Софія, Яковлєв Ярослав

2-Б клас - Візьонок Каріна, Глушко Вероніка

3-А клас - Шепель Ярослав, Михайленко Юлія, Михайленко Єва,Оверковський Святослав, Омелянчук Аліна, Стукало Данило, Романюк Володимир

3-Б клас - Баришева Вікторія, Циба Альона, Чернатинський Олександр, Шевчук Богдана

4-А клас - Гайдамаченко Анна, Каспрук Валерій, Козловський Артем, Прус Христина, Сокол Христина, Товстига Артем

4-Б клас - Голяченко Микола, Радун Надія

4-В клас - Кобітєва Катерина, Коломієць Владислав, Романюга Олександр, Снітко Юлія, Шупик Софія

5-А клас - Ковнацька Анна, Бровко Анна, Матюхіна Олександра

6-А клас - Тєрєхова Анастасія, Кушик Анастасія, Сергієнко Таїсія, Фесюк Катерина

7-А клас - Михайлюк Валентина

8-Б клас - Тарасюк Богдана

9-А клас - Маршак Юлія, Каспрук Анастасія, Савенок Богдан

11 клас - Кушик Тарас


Відмінні успіхи у навчанні
у 2013-2014 н. р.
мають 35 учнів НВК:

2-А клас - Михайленко Ю., Михайленко Є., Оверковський С.,
Омелянчук А., Шепель Я., Стукало Д.

2-Б клас - Шевчук Б., Баришева В.

3-А клас - Гайдамаченко А., Сокол Х., Товстига А.

3-Б клас - Бовма А., Снітко Ю.

4-А клас - Бровко А., Ковнацька А., Матюхіна О.

4-Б клас - Комаров О., Краснопольска Т., Луценко І.

5-А клас - Литвин Ю., Лях А., Сергієнко Т., Тєрєхова А.,
Криворук Д., Кучер С., Фесюк К.

6-А клас - Михайлюк В.

8-А клас - Каспрук А., Маршак Ю., Савенюк Б.

9-Б клас - Задобрюк Д.

10 клас - Кушик Т., Кухарець С.

11 клас - Капустян А.


Кiлькiсть переглядiв: 375