Класний колектив 11 класу Соф.Борщагівського НВК

Класний керівник - Литвин Ірина Миколаївна

В 11 класі навчається 22 учнів: 8 хлопців (Анусаускас Артур, Кабанець Костянтин, Кохонов Іван, Кушик Тарас, Кухарець Сергій, Сокирко В'ячеслав, Серяпін Владислав, Трейтяк Дмитро) та 14 дівчат (Афанасьєва Поліна, Ганага Анастасія, Голован Аліна, Гусейнова Олександра, Дем'яненко Ольга, Дідус Катерина, Дідушко Наталія, Кобильченко Анна, Лисюк Анна, Максименко Анна, Миронова Вероніка, Оболонська Любов, Розпутна Альона, Хоменко Ольга).

Колектив сформований з 9-х класів та новоприбулих до НВК учнів. Тому головне завдання класного керівника полягає в тому, щоб учні навчилися самостійно та колективно вирішувати як щоденні життєві завдання, так і складні життєві проблеми, ставилися один до одного з повагою, стали життєвокомпетентними, життєстійкими, життєздатними.

Класний колектив має свого лідера (Дем'яненко Ольга) та актив класу, які користуються повагою серед учнів.

Більшість учнів класу навчається на достатньому рівні, з них двоє (Кушик Тарас, Кухарець Сергій) мають високий рівень навчальних досягнень.

Класний керівник Литвин І.М., залучаючи учнів класу до участі в різноманітних громадсько-корисних справах, сприяє розвитку в них громадсько-політичної активності, привчає до дотримання шкільного режиму, єдності педагогічних вимог до учнів із боку вчителів, які працюють у класі, та батьків. Допомагає учням виробляти вміння й готовність жити та працювати в колективі, спрямовувати свої зусилля на корисні, потрібні суспільству справи: добре вчитися, готуватися до праці, берегти природу, охороняти її багатства, турбуватися про збереження історичних пам'яток та інших культурних цінностей, зразково поводитися, допомагати старшим.

Ми любимо фізичну культуруМи любимо фізичну культуру Прекрасна митьПрекрасна мить

Ірина Миколаївна для реалізації всіх цілей та завдань добирає такі виховні технології, як години спілкування, виховні години, колективні творчі справи, бесіди, диспути, вікторини. З метою формування основних понять про народ, націю, суспільство, державу, активну громадянську позицію та відповідальність за долю рідного села, України, виховання почуття єдності власної долі з долею Батьківщини в класі проведено: виховну годину «Вишнева моя Україно», круглий стіл «Політична культура. Якою вона повинна бути?», диспут «Конституційні основи держави», вікторину «Джерела духовності рідного краю». Як класний керівник багато часу приділяє правовому,морально-етичному вихованню учнівського колективу, формуванню відповідальності, культурної поведінки учнів. Для цього провела цикл занять: «Уроки життя», «Мужність і боягузтво людини», «Спілкування.«Спілкування й повага», «Із труднощів поодинці не вийти», «Конституція України - головний закон нашого життя», «Умій сказати “Ні!”, якщо пригощають наркотиками». Учні на цих заняттях охоче включалися в бесіду, приводили самі приклади з життя й колективно робили висновки.

Відпочинок на ЗакарпаттіВідпочинок на Закарпатті

Свої відносини з учнями Ірина Миколаївна будує на основі взаєморозуміння, довіри, намагається встати на позицію своїх учнів, подивитися на навколишній світ їхніми очами. 11 клас дружний, приймає активну участь у районних та загальношкільних заходах, часто посідає призові місця (КВК з правознавства, свято квітів «Барви осені», новорічне свято, розважальна програма до Дня святого Валентина).

Учні класу є постійними ведучими шкільних та сільських свят («День Знань», «День вчителя», «Відлуння Афганістану», День Перемоги, «Останній дзвінок»).

Згуртування колективу відбувається під час різноманітних класних заходів, екскурсій. Це – святкування Дня іменинника, Дня української армії, 8 Березня, походи в кінотеатр, театр, екскурсії по Україні.

Учні класу є учасниками театрального гуртка. Під керівництвом свого наставника Шупик Т.О. зіграли прекрасну виставу про життя Т. Шевченка.

Також вони відвідують гурток журналістики під керівництвом Прус Ф.С.. Протягом року зустрічалися з відомими українськими письменниками та літературними діячами (Василем Овсієнком, Володимиром Осипчуком), досліджували творчий шлях українського поета і письменника Володимира Косовського, відвідали заснований ним музей композитора Кирила Стеценка на Фастівщині, приймали участь у відкритті кургану пам’яті Василя Стуса.

У 2014 році учні класу, їх батьки вперше стали учасниками Всеукраїнського збору-походу «Козацькими шляхами», який проходив з 30 квітня по 4 травня на берегах річки Рось біля села Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Козацькими шляхами й туристичними стежками
Козацькими шляхами й туристичними стежками

В становленні та розвитку учнів класний керівник постійно спирається на допомогу творчих, енергійних, ерудованих батьків. У роботі з батьківським колективом використовує в основному індивідуальні бесіди, які не обмежені часовими рамками, проводить в нетрадиційній формі батьківські збори, які відвідують більшість батьків.

За активну творчу роботу, за створення іміджу школи учнівський та батьківський колектив класу на традиційному святі «Освіта 2014» були нагороджені грамотами та сертифікатами «Імідж школи», «Творчий проект року», «Батьківський колектив». Кушик Тарас переміг у номінації «Учень школи ІІІ ступеня», Сокирко В’ячеслав – за роль Тараса Шевченка у номінації «Творче обдарування», Дідушко Наталія - у номінації «Лідер року».

9 травня 2014 року9 травня 2014 року

Кiлькiсть переглядiв: 545