"Весь світ - театр, і в ньому - усі актори"

Театральна студія Софіївсько-Борщагівського НВК

Усі діти талановиті — вони вільні та відкриті новому. Саме в дитинстві людина все вбирає як губка, їй легко навчитися не боятися глядачів, виступати перед великою аудиторією, розкрити свій потенціал. Тому акторська майстерність для дітей — це невід’ємна частина загального розвитку. Хтось побачить себе актором і продовжить рухатися в цьому напрямку, коли виросте, хтось буде використовувати отримані навички в іншій професії та просто у повсякденному житті. Зрештою, весь світ — це театр!

Згадайте, як Ви відкривали для себе театральне дійство, прийшовши на дитячий ранок за ручку з мамою? Ми усі щиро вірили, що всі Зайчики, Білочки, Снігуроньки, а також і Бабки Йожки, Кащеї та інша нечисть — справжні. Театр для глядача завжди був і буде священним місцем, де творяться чудеса, але дозволивши дитині самій творити це диво— ми даруємо їй незабутні емоції.

Театральна студія для дітей має у своєму розпорядженні простору затишну залу для занять, а також сцену, на якій наші учні вже поставили безліч вистав.

Театральна студія — це школа розвитку необхідних навичок і почуттів людини, що передаються за допомогою, "її величності Гри", яка так притаманна дітям. Це можливість зануриться в дивовижний світ фантазій і перевтілення. Це можливість розкрити свій потенціал, закладений в кожній дитині! Це заняття, які з величезним задоволенням відвідують діти. Адже тут вони можуть перевтілюватися в улюблених героїв, тут ваші дітки можуть побути і добрими, і злими, веселими і сумними, а головне - вони можуть проявляти свої емоції в усьому їх розмаїтті.

Під час навчання в театральній студії, людина не тільки пізнає природу гри, але й розвиває цілий комплекс якостей:
- Уяву;
- Увагу;
- Реакцію;
- Пам’ять;
- Артистизм;
- Оригінальне мислення;
- Вміння створювати образи;
- Комунікабельність;
- Винахідливість;
- Вміння виступати на публіці;
- Імпровізацію;
- Естетичне сприйняття;
- Креативність;
- Впевненість в собі і багато-багато інших важливих якостей!

Під керівництвом Шупик Тетяни Олексіївни, усі діти відчувають на собі увагу захоплених глядачів та отримують насолоду від енергії сцени.

Театральна студія - це хороша платформа для розвитку не тільки творчих, але і особистих якостей!

На вічному шляху до Шевченка Софіїсько-Борщагівська школа
На вічному шляху до Шевченка

Вистава Стіна Софіївсько-Борщагівський НВК
Сучасне прочитання життя Т.Г.Шевченка
на основі драми Ю.Щербака "Стіна"

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.